НАБУ вело незаконне стеження у Європейському суді з прав людини, - правозахисники


Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник підтвердив проведення негласних слідчих дій у Європейському суді з прав людини

Про це повідомляє Інформаційний портал Харківської правозахисної групи з посиланням на джерело. Об этом сообщает antimaydan.in.ua со ссылкой на СМИ.

"За даними джерела, Артем Ситник особисто підтвердив проведення стеження у Європейскьому суді", — повідомляють правозахисники.

За даними ще одного джерела правозахисників, у відповідальному органі Ради Європи розпочали службове розслідування щодо цих дій.

Правозахисники також повідомляють про візит до Франкфурта детектива НАБУ Сергія Рокуня разом із неназваним колегою в одному літаку з директором НАБУ Артемом Ситником та його першим заступником Гізо Углавою.

Правозахисники наголосили, що ЄПЛ перебуває під міжнародним імунітетом, тому проведення там несанкціонованих слідчих дій є незаконним.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/nabu_velo_nezakonne_stezhennya_u_yevropeyskomu_sudi_z_prav_lyudyny_pravozakhysnyky”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя